Kalendarz Katowice Airport 2017

01_kalendarz
W poniedziałek 14 listopada 2016 roku rozpoczęliśmy sprzedaż kalendarza charytatywnego Katowice Airport na rok 2017, z której cały zysk, przekażemy w formie darowizny na rzecz Fundacji ISKIERKA. Warto podkreślić, że pieniądze uzyskane ze sprzedaży kalendarza na 2016 rok, także przekazaliśmy tej organizacji. Środki te zostały przeznaczona na dofinansowanie remontu oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu. Efekt przeprowadzonych prac możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

02_kalendarz

Zanim przejdę do opisu kalendarza Katowice Airport 2017 myślę, że warto trochę przybliżyć trochę obszary działalności ISKIERKI. Fundacja została założona w 2006 roku i od tego czasu jako Organizacja Pożytku Publicznego zajmuje się budowaniem systemów wsparcia dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Od momentu powstania jest stale obecna na śląskich oddziałach onkologicznych w Zabrzu, Katowicach i Chorzowie. Realizuje także projekty ogólnopolskie i prowadzi subkonta dzieci leczonych również w innych ośrodkach w Polsce i za granicą.

03_kalendarz

Działanie Fundacji realizowane są w ramach trzech dużych obszarów. Pierwszym z nich jest organizacja wspierania procesu leczenia i rehabilitacji. ISKIERKA prowadzi subkonta podopiecznych, dzięki którym można wspierać rodziny w finansowaniu procesu leczenia. Finansuje zakup leków wspomagających proces leczenia oraz sprzętów medycznych ratujących zdrowie lub życie dzieci. Remontuje i doposaża dziecięce oddziały szpitalne.

04_kalendarz

Drugim obszarem działalności Fundacji są projekty terapeutyczne i integracyjne. Najbardziej znanym jest Dziecięca Orkiestra Onkologiczna. Ponadto ISKIERKA prowadzi zajęcia, które pomagają małym pacjentom oswoić się z dziecięcymi oddziałami onkologii. Fundacja wdrożyła też innowacyjny projekt Kinect, czyli wykorzystania nowoczesnej technologii  w rehabilitacji, który realizowany jest przy wsparciu firmy Microsoft.

05_kalendarz

Trzecim dużym obszarem działalności są szkolenia, konferencje i badania naukowe. ISKIERKA od lat finansuje ogólnopolskie badania naukowe w zakresie skuteczniejszej diagnostyki w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej. Prowadzi także szkolenia dla personelu medycznego, kierowane do lekarzy, pielęgniarek, psychologów, pedagogów, fizjoterapeutów i studentów medycyny prowadzone na bazie modelu szkoleniowego opartego na empatii, własnych zasobach, wiedzy i doświadczeniu.

06_kalendarz

Kalendarz Katowice Airport na rok 2017, ze sprzedaży którego cały zysk przekażemy w formie darowizny Fundacji ISKIERKA,  ma następujące parametry:

Format: 58×84 cm
Liczba stron: 7 dwustronnych kart (12 stron kalendarza + okładka) spięte białą spiralą z zawieszką.
Papier kredowy matowy o gramaturze 250 g/m2
Plansze zabezpieczone lakierem offsetowym oraz pokryte wybiórczo lakierem błyszczącym (głównie zdjęcia)

Kalendarz w cenie 49 zł można kupić tylko po przedpłacie poprzez nasze oficjalne konto na portalu AUKCYJNY ALLEGRO. Odbiór osobisty możliwy jest w informacji lotniskowej w terminalu pasażerskim A Katowice Airport, ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00. Wysyłka na terenie Polski tylko kurierem w cenie 19 zł (1-10 sztuk).

Zachęcamy do zakupu i tym samym wsparcia działalności Fundacji ISKIERKA.

KUP KALENDARZ KATOWICE AIRPORT 2017

Tekst: Piotr Adamczyk
Grafiki: Adam Krawczyk
Zdjęcia: Archiwum Fundacji ISKIERKA

Ciekawe samoloty w Katowice Airport – podsumowanie 2013 roku Nowa droga kołowania i oświetlenie nawigacyjne Nowy salonik w terminalu A
Pokaż komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy.